Sürekli Form Fatura Baskı Merkezine Hoş Geldiniz

Matbaa Basım Fiyatları

Matbaa Basım Fiyatları

Sürekli form printer yazıcılardan çıktı almaya yarayan kullanışlı bir kağıt türüdür. Ticari ilişkilerin temelini oluşturan ödeme ve tahsilata ait fatura gibi belgelerin yazılmasını sağlayan bu kağıtlar, günümüzde bilgisayarın kullanıldığı her iş kolunda kullanılmaktadır. Firmalar ürün satışlarında ve hizmetlerinde fatura kesmek zorundadır. Teknolojik gelişmelerle birlikte her alanda bilgisayar kullanılması teknolojik unsurları ticari yaşamın da vazgeçilmez unsuru haline getirmiştir. Sürekli formlar da firmaların fatura bilgilerini bilgisayardan çıktı olarak almasını kolaylaştıran bir baskı sistemidir. Bu kağıtlar sayesinde baskının süreklilik kazanması, büyük işletmelerin fatura çıktısı almasını kolaylaştırmış, bu durum, işletmelerin daha hızlı işlem yapmasını sağlamıştır.

Sürekli formun sağladığı kolaylıkların başında fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu, gider pusulası gibi bilgisayara kaydedilen ticari belgelerin çıktısını almanızı sağlamasıdır. Zigzag şeklinde katlanan bu kağıtlar yazıcıyla büyük bir uyum içinde olduğu için çıktı alma işleminin büyük bir sürat ve süreklilik içinde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu nedenle bu tür ticari işlem evrakları için en uygun form olarak kabul edilmektedir.

Muhasebe kayıtlarında da önemli bir avantaj sunan bu form sayesinde bilgisayarda kayıtlı olan fatura ve benzeri bilgilerin kısa sürede kaydı tutulabilmektedir. Böylece zaman kaybı yaşanmadığı gibi elle hazırlanan evraklarda yaşanan olumsuzluklar sona ermektedir. Özellikle el yazısı ile hazırlanan belgelerin yanlış düzenlenmesi, yazıların okunamamasından kaynaklanan yanlış kayıt gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak sürekli formda karşınıza çıkmaz. Sürekli form baskı maliye onaylı matbaaların yapabileceği bir baskı türüdür. Maliye onaylı bir matbaa tarafından basılan formlar resmi evrak olarak kullanılabilmektedir. Baskı işlemi tek, çift ya da dört renk yapılabilir. Farklı renklerde baskı yapılması yüksek teknolojiyi bünyesinde barındıran, geniş bir makina parkuruna sahip olmakla mümkündür. Bu nedenle kaliteli ve ekonomik bir form baskı hizmeti almak için AkabeForm Matbaacılık firmasını tercih etmelisiniz. Firmanın sürekli form fiyatı ekonomik ve hesaplıdır. Fiyatları etkileyen faktörlerin başında baskı kalitesi, miktarı, rengi, kağıt ebati vb. faktörler gelmektedir. İyi, güzel ve kaliteli bir baskı için, hızlı, seri ve yüksek kalitede hizmet veren firmaları tercih etmek ticari firmaların yararına olmaktadır.

Lütfen bizden fiyat alınız. 

Hizmetlerimiz