Sürekli Form Fatura Baskı Merkezine Hoş Geldiniz

Diplomat Zarf Baskı Merkezi

Diplomat Zarf

Özel zamanlarda kullanılan bir zarf çeşidi olan Diplomat zarf genlikle resmi yazışmalarda kullanılır. Resmi bir evrak gönderimi için antetli olarak basılan Diplomat zarf üzerinde gönderenin logosunun yer aldığı ve adres bilgilerinin bulunduğu hayatımızda ve iş yerlerimizde oldukça sık karşılaştığımız tür zarflar arasında yer alır.

Bankaların müşterilerine ya da devlet idaresinden gelen zarlar Diplomat zarf niteliğindedir. Bu zarflar sayesinde içini açmadan belgenin nerden geldiğini anlamanıza yardımcı olur. Müşterilerinize Diplomat zarf sayesinde elle yazılan bir yazı yerine daha resmi ve ciddi bir iş yapıldığını ortaya koyar.

Bir şirket sahibi iseniz Diplomat zarf özellikle sipariş vermeniz gerek basımı yapılması oldukça önemlidir.

Tabi ki Diplomat zarf basımı yaptırmadan önce ölçüler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Diplomat zarf boyutları 10.5-24 şeklinde yatay boyutlarda olmalı gram bakımından da 100 ile 110 gram arasında değişiklik göstermektedir.

Diplomat zarf çoğunlukla yatay bakımından da basılsa müşteri isteklerine göre dikey olarak da basılabilir. Akabe form olarak Diplomat zarf basımlarınızda pencereli ve penceresiz olarak seçeneklerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Akabe form; iki renkli sürekli form makinelerimiz ile Diplomat zarf gibi tüm sürekli form, antetli kağıt, fatura ve irsaliyeli fatura gibi bir çok ürünlerimiz ve kaliteli çalışma ekibimiz ile sizlere destek vermekteyiz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Print

Fason Baskı Merkezi

Ajanslar veya Freelance çalışanlar için özel fason baskı hizmeti ve fiyatlandırma yapmaktayız...

Memnun Müşteriler

Hizmetlerimizden faydalanmış müşterilerimizin büyük çoğunluğu bizi tercih etmeye devam ediyor...