Sürekli Form Fatura Baskı Merkezine Hoş Geldiniz

Ucuz Karton Kutu İmalatı

ucuz karton kutu imalatı

Karton kutu tercihi Karton kutu, üretimi yapılmış bir ürünü teşhir veya sevk için içine konulan özel tasarlanmış matbaa ürünüdür. İmal edilen ürünün raf yerleşimi ve üzerine baskı olarak yapılan bilgiler sayesinde satışı daha hızlı gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle özel ürünlerin satışını artırmak için veya ambalajlamada kolaylık sağlaması için tercih edilmektedir. Karton kutu içerisinde benzerleri arasında daha çabuk fark edilen bir ürünün satış hızı ve buna bağlı olarak satış önceliği daha fazla olacaktır.

Karton kutu kendi arasında sınıflandırılarak ürünün niteliklerine göre isimlendirilmiştir. Cd kutusu, Takı kutusu, Ayakkabı kutusu, Mücevher kutusu, Saat kutusu, İlaç kutusu ve promosyon ürün kutusu başta olmak üzere bir çok ürün için talebe göre karton kutu üretimi yapılmaktadır.

Karton Çanta

Özel sipariş üzerine tasarlanan, satışa sunulmuş ürünlerin son kullanıcıya teslim için kullanılan ürün çeşididir. Karton kutu grubu içerisinde çeşitlendirilen bu ürün ile müşterilerinize çok daha şık ambalaj ile teslimat gerçekleştirebilirsiniz. Geniş ürün çeşidi ve her ebatta özel olarak taleplerinizi çağrı merkezimize ileterek fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Saat Kutusu

Teşhirde son nokta olarak kabul edilen bu ürün ile göz alıcı vitrinlere kavuşabilir, satmış olduğunuz markanın imajını son derece üst seviyede tutma şansına sahip olabilirsiniz. İstenilen ebat ve adette siparişleriniz en kısa sürede profesyonel makina ve personel sayesinde kusursuzca üretilebilmektedir.

İlaç Kutusu

İlaç firmalarının olmazsa olmazlarından olan ve Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun ilaç kutusu imalatı sürekli olarak değişen yeni teknoloji ürünlerinizi bizlerden temin edebileceğiniz karton kutu ile daha özel teşhir imkanı ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

Ambalaj Kutusu

Her türlü ürününüzün sevkiyat ve ambalajlama için üretilmesini istediğiniz ebat ve adette yapılması mümkündür. Klasik sevkiyat kolisi çeşitlerinden renkli ve baskılı ambalaj kutusu isteklerinin tümüne cevap verebilmekteyiz. Dilediğiniz ürünün bilgilerini ilettiğinizde profesyonel çözümler ile istediğiniz ürün imal edilebilmektedir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Print

Fason Baskı Merkezi

Ajanslar veya Freelance çalışanlar için özel fason baskı hizmeti ve fiyatlandırma yapmaktayız...

Memnun Müşteriler

Hizmetlerimizden faydalanmış müşterilerimizin büyük çoğunluğu bizi tercih etmeye devam ediyor...