Sürekli Form Fatura Baskı Merkezine Hoş Geldiniz

  Cepli Dosya İmalatı

  cepli dosya

  Akabe Form olarak sizlere firmaların şirketleri içerisinde dokümanlarını koymaları için hazırladığımız gerek bizim tasarımlarımızdan yararlanabileceğiniz katalog örneklerimiz ile isterseniz sizin belirleyeceğiniz Cepli Dosya isteklerinize en kısa sürede basım işlemlerinden geçerek tamamlanmasını sağlamaktayız.

  Cepli Dosya fiyat tekliflerinizi, yazışmalarınızı, sunumlarınızı veya gönderilerinizi içine koyabileceğiniz sizi temsil eden evrakları koymanız için oldukça kolaylık sağlar. Genel olarak düşünürsek Cepli Dosya ebatları 22×31 cm boyutlarında hazırlanarak basılır. Akabe form sizin gönderdiğiniz Cepli Dosya ebatlarında da siparişlerinizde istediğiniz şekilde hazırlanabilmektedir.

  Firmanıza ait gerekli evrakları yerleştirdikten sonra Cepli Dosya üzerine yerleştirebileceğiniz kartvizit çıkıntısı olması da oldukça önemlidir. Bu kartvizit sayesinde Cepli Dosya ile sunum yaptığınız firmaya sizlerin bilgilerini kayıp etmeyecek bir şekilde firma bilgileri ve iletişim bilgilerine sürekli olarak kolay bir şekilde ulaşılması için kolaylık sağlar.

  Cepli Dosya tek bir kapakta basılabildiği gibi çift olarak da üretim yapılabilir. Genel olarak 350 mat ve parlak kuşe kâğıdına basımı yapılan Cepli Dosya isteğe bağlı olarak cepli dosya farklı kâğıt seçenekleri ile kullanılabilir.

  Şirketlerin kurumsal ihtiyaçları için basılan Cepli Dosya kullanım amacı ve türüne göre çeşitlilik gösterir. Ebatları ve üzerindeki tasarımlar da farklılık olması şirketlerin isteklerine göre değişir. Cepli Dosya sunum için bir avantajdır. Özellikle sunum ve teklif için Cepli Dosya içerisine kartvizit, broşür ve katalog gibi ürünlerinizi müşterilerinize bıraktığınızda Cepli Dosya içinden kayıp olma ya da müşterinizin kolaylıkla inceleme fırsatı sağlamış olursunuz.

  Akabe form olarak Cepli Dosya basımlarını; kabartma, altın veya gümüş yaldızlı, bölgesel parlaklık, dosya teli göbeği, çift ya da tek cepli ve mat ve parlak kağıtlar üzerine dileğiniz şekilde tasarlayarak isteklerinizi belirler Cepli Dosya basımlarınızı uygun fiyat garantisi ile kısa sürede hazırlar adresinize teslim ederiz.

  Dipnot;

  Cepli dosyaların imalatı, genellikle karton ve plastikten yapılır. İlk olarak, cepli dosyaların karton veya plastik malzemesi üretilir. Bu malzemeler, genellikle güçlü ve dayanıklı olması için polipropilen veya polivinil klorür gibi polimerlerden üretilir. Daha sonra, bu malzemeler katı hale getirilir ve kalıplar yardımıyla istenilen şekillerde kesilerek cepli dosyaların şablonları oluşturulur.

  Sonra, cepli dosyaların şablonları, özel makine ve ekipmanlar yardımıyla kesilerek dosyaların kalıpları oluşturulur. Bu kalıplar, sonraki işlemlerde cepli dosyaların şekillerini vermek için kullanılır. Daha sonra, dosyaların kalıpları, özel makine ve ekipmanlar yardımıyla katı hale getirilmiş malzemelerin üzerine bastırılarak dosyaların şekilleri verilir.

  Sonra, cepli dosyaların şablonları, katı hale getirilmiş malzemelerin üzerine bastırılarak dosyaların şekilleri verilir. Bu işlemden sonra, dosyalar soğutma bölümüne gönderilerek katı hale getirilmiş malzemelerin sertleştirilmesi sağlanır. Son olarak, cepli dosyalar etiketlerle veya diğer aksesuarlarla donatılarak paketlenir ve satışa sunulur.

  Sonuç olarak, cepli dosyaların imalatı, özel makine ve ekipmanlar yardımıyla katı hale getirilmiş malzemelerin kalıplar üzerine bastırılarak gerçekleştirilir. Bu işlemlerin tamamlanmasından sonra, cepli dosyalar etiketlerle veya diğer aksesuarlarla donatılarak paketlenir ve satışa sunulur.

  Share on facebook
  Facebook
  Share on twitter
  Twitter
  Share on linkedin
  LinkedIn
  Share on pinterest
  Pinterest
  Share on print
  Print

  Fason Baskı Merkezi

  Ajanslar veya Freelance çalışanlar için özel fason baskı hizmeti ve fiyatlandırma yapmaktayız...

  Memnun Müşteriler

  Hizmetlerimizden faydalanmış müşterilerimizin büyük çoğunluğu bizi tercih etmeye devam ediyor...