Sürekli Form Fatura Baskı Merkezine Hoş Geldiniz

Yetkili Sürekli Form Baskı Merkezi

sürekli form

AkabeForm Matbaacılık olarak sürekli form basımı tek, iki ve dört renkli son teknoloji makine parkurumuz ile son derece hızlı ve kaliteli olarak en uygun sürekli form fiyatları aralığında yapılmaktadır.

Sürekli form basımı ile fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve ambar fişi gibi istenilen örneklerde Maliye Bakanlığı anlaşmalı matbaa olduğumuz için resmi olarak işleme alınmaktadır. Resmi Sürekli form fatura yada sevk irsaliyesi basımlarında işletmenize ait vergi levhası, son düzenlenmiş KDV tahakkuk örneği ve imza sirküleri örneği ile işleminiz başlatılarak en kısa sürede bitirilmektedir.

 

Sürekli form ve diğer bilumum matbaa işleriniz en kısa sürede kusursuz olarak bitirilmekte İstanbul içi adrese teslim imkânları ile sizlere sunulmaktadır. İstanbul dışı müşterilerimizle kargo yöntemiyle 1 gün ardışık olarak hizmet vermekteyiz.

Bilgisayardan alınan sonuçları satır yazıcıdan yazdırmak üzere kullanılan, zigzaglı katlandığı için sayfaları yazıcının basım düzeneğinden sürekli biçimde geçen kâğıt çıktı ortamına sürekli form denir. Sürekli form, fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu, taşıma irsaliyesi, ambar tesellüm fişi vb. gibi rutin ve sık olarak kullanılan evraklar için en ideal formdur.

Sürekli form olarak düzenlenmiş evraklarınızı, bilgisayarınızda yazıp ve kaydedip, satır yazıcınızdan çıktı olarak alabilirsiniz. Bu sayede hem muhasebesel kayıt yapıp, hem de müştenize orjinal bir belge sunmuş olursunuz.

Kullanılan kağıt cinsleri;

Otokopi (kendinden karbonlu)
1. hamur

Ciltleme şekilleri;

Tutkallı cilt (üstten yada yandan tutkallı olabilir. Tercihinize göre elde, lazer yazıcıda yada nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılabilir. )

Koçan cilt (tırtıklı koparmalı ve tel dikişli. Sadece elde kullanıma uygundur. Yazıcılarda kullanılamaz.)

Sürekli formlar hayatımızı kolaylaştıran ve işlerimizde hızlı evrak hazırlanmasını sağlayan teknolojik gelişmelerdendir. Fatura, irsaliye gibi resmi evrakların geliştirilen yazıcılar sayesinde daha çabuk düzenlenmesine olanak vermesiyle hem zaman tasarrufu hem de yazım hatalarından arınmamıza fırsat tanımıştır. Eski tip koçan faturaların maliyetleri şu anki form kağıtlara nazaran daha fazladır. Bu yönden bakıldığında da maddi tasarruf sağladığı görülmektedir.

Sürekli form kağıtlarını basan makineler yurt dışında imal edilmiş ülkemize getirilip montajı yapılan ekipmanlardır. 2-3-4 nüshayı ayrı ayrı önce baskı işlemini yaparak, son çıkış noktasında harmanlama ve numaralandırma işlemine imkan veren büyük aparatlı makinelerdir. Baskı işlemine giren işin daha kısa sürede ve maksimum adet de basılmasına olanak sağlamıştır. Otomatik olan bu makinelerin sayesinde iş gücü azalmakta ve çalışan maliyetleri düştüğü için ürünün sürekli form baskı fiyatı da oldukça ekonomik kalmaktadır. Sürekli formun tercih edilmesindeki nedenlerden biride bu uygun basım maliyetidir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Print

Fason Baskı Merkezi

Ajanslar veya Freelance çalışanlar için özel fason baskı hizmeti ve fiyatlandırma yapmaktayız...

Memnun Müşteriler

Hizmetlerimizden faydalanmış müşterilerimizin büyük çoğunluğu bizi tercih etmeye devam ediyor...