Sürekli Form Fatura Baskı Merkezine Hoş Geldiniz

Cepli Dosya Fiyatları

cepli dosya örnekleri

Akabe Form olarak sizlere firmaların şirketleri içerisinde dokümanlarını koymaları için hazırladığımız gerek bizim tasarımlarımızdan yararlanabileceğiniz katalog örneklerimiz ile isterseniz sizin belirleyeceğiniz Cepli Dosya isteklerinize en kısa sürede basım işlemlerinden geçerek tamamlanmasını sağlamaktayız.

Cepli Dosya fiyat tekliflerinizi, yazışmalarınızı, sunumlarınızı veya gönderilerinizi içine koyabileceğiniz sizi temsil eden evrakları koymanız için oldukça kolaylık sağlar. Genel olarak düşünürsek Cepli Dosya ebatları 22×31 cm boyutlarında hazırlanarak basılır. Akabe form sizin gönderdiğiniz Cepli Dosya ebatlarında da siparişlerinizde istediğiniz şekilde hazırlanabilmektedir.

Firmanıza ait gerekli evrakları yerleştirdikten sonra Cepli Dosya üzerine yerleştirebileceğiniz kartvizit çıkıntısı olması da oldukça önemlidir. Bu kartvizit sayesinde Cepli Dosya ile sunum yaptığınız firmaya sizlerin bilgilerini kayıp etmeyecek bir şekilde firma bilgileri ve iletişim bilgilerine sürekli olarak kolay bir şekilde ulaşılması için kolaylık sağlar.

Cepli Dosya tek bir kapakta basılabildiği gibi çift olarak da üretim yapılabilir. Genel olarak 350 mat ve parlak kuşe kâğıdına basımı yapılan Cepli Dosya isteğe bağlı olarak cepli dosya farklı kâğıt seçenekleri ile kullanılabilir.

Şirketlerin kurumsal ihtiyaçları için basılan Cepli Dosya kullanım amacı ve türüne göre çeşitlilik gösterir. Ebatları ve üzerindeki tasarımlar da farklılık olması şirketlerin isteklerine göre değişir. Cepli Dosya sunum için bir avantajdır. Özellikle sunum ve teklif için Cepli Dosya içerisine kartvizit, broşür ve katalog gibi ürünlerinizi müşterilerinize bıraktığınızda Cepli Dosya içinden kayıp olma ya da müşterinizin kolaylıkla inceleme fırsatı sağlamış olursunuz.

Akabe form olarak Cepli Dosya basımlarını; kabartma, altın veya gümüş yaldızlı, bölgesel parlaklık, dosya teli göbeği, çift ya da tek cepli ve mat ve parlak kağıtlar üzerine dileğiniz şekilde tasarlayarak isteklerinizi belirler Cepli Dosya basımlarınızı uygun fiyat garantisi ile kısa sürede hazırlar adresinize teslim ederiz.

Hizmetlerimiz