Sürekli Form Fatura Baskı Merkezine Hoş Geldiniz

Ucuz Broşür Baskı

broşür örnekler

Matbaacılık sektörü, kişilerin kartvizit, broşür gibi birçok baskı işleri için önemli bir sektördür. Güvenilir ve kaliteli firma tercihinin önemli olduğu sektörde, Akabe Form matbaacılık da sektörde güvenilir, kaliteli firmalar arasında yer almaktadır.

Firmanın vermiş olduğu hizmetler arasında broşür basımı gibi birçok hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ve almış olduğu siparişleri istenilen zamanda teslim etmeyi benimseyen ve 10 yılı aşkın bir süredir İstanbul ‘da matbaa sektöründe faliyet göstermektedir.

Reklam tanıtım çalışmaları denilince akla ilk gelen broşürler, hedef kitlelere ulaşma bakımından en etkili iletişim araçlarından biridir. Broşürlerin içerisinde firmanın ürün ve hizmetlerinin geniş bir tanımı yapılır. Bu nedenle broşürler, hitap edilen kişilere kısaca bilgi verme imkânı sağlarlar. Firmaların ve ürünlerin tanıtımının, verilen hizmetlerin ve kampanyaların en kolay ve ucuz yoldan geniş kitlelere duyurulmasını sağlar.

Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin gelişip çeşitlenmesi ile Online matbaacılık hizmetini kullanarak ürünlerinizin fotoğraflarını ve ürün özelliklerini sisteme yükleyip kendi broşürlerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Fakat bu şekilde bir hizmet aldığınızda istediğiniz sonucu elde edememeniz yüksek bir ihtimaldir.

Matbaacılık sektöründe deneyimli ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde veya firmamızdan detaylı bilgilendirme talep ettiğinizde hem fiyat hemde sonuç olarak tatmin olacağınızı garanti ederiz.

Broşür sahibi olmak için tek yapmanız gereken tasarımlarınızı belirleyip siparişinizi vermek. AkabeForm Sayesinde, Türkiye’nin neresinde olursanız olun broşürleriniz en kısa sürede elinize ulaşacaktır.

Hizmetlerimiz