Sürekli Form

sabri özelAkabeForm Matbaacılık olarak sürekli form basımı tek, iki ve dört renkli son teknoloji makine parkurumuz ile son derece hızlı ve kaliteli olarak en uygun sürekli form fiyatları aralığında yapılmaktadır.

Sürekli form basımı ile fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve ambar fişi gibi istenilen örneklerde Maliye Bakanlığı anlaşmalı matbaa olduğumuz için resmi olarak işleme alınmaktadır. Resmi Sürekli form fatura yada sevk irsaliyesi basımlarında işletmenize ait vergi levhası, son düzenlenmiş KDV tahakkuk örneği ve imza sirküleri örneği ile işleminiz başlatılarak en kısa sürede bitirilmektedir.

Sürekli form ve diğer bilumum matbaa işleriniz en kısa sürede kusursuz olarak bitirilmekte İstanbul içi adrese teslim imkânları ile sizlere sunulmaktadır. İstanbul dışı müşterilerimizle kargo yöntemiyle 1 gün ardışık olarak hizmet vermekteyiz.

Bilgisayardan alınan sonuçları satır yazıcıdan yazdırmak üzere kullanılan, zigzaglı katlandığı için sayfaları yazıcının basım düzeneğinden sürekli biçimde geçen kâğıt çıktı ortamına sürekli form denir. Sürekli form, fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu, taşıma irsaliyesi, ambar tesellüm fişi vb. gibi rutin ve sık olarak kullanılan evraklar için en ideal formdur.

Sürekli form olarak düzenlenmiş evraklarınızı, bilgisayarınızda yazıp ve kaydedip, satır yazıcınızdan çıktı olarak alabilirsiniz. Bu sayede hem muhasebesel kayıt yapıp, hem de müştenize orjinal bir belge sunmuş olursunuz.

Kullanılan kağıt cinsleri;

Otokopi (kendinden karbonlu)
1. hamur

Ciltleme şekilleri;

Tutkallı cilt (üstten yada yandan tutkallı olabilir. Tercihinize göre elde, lazer yazıcıda yada nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılabilir. )

Koçanlı cilt (tırtıklı koparmalı ve tel dikişli. Sadece elde kullanıma uygundur. Yazıcılarda kullanılamaz.)